Роботодавцю
Повернутися до вакансій

Driver-courier

Місцезнаходження:Данія, Copenhagen
Зарплата:9 euro/hour minimal 1500euro/month
Компанія:BTM
amountwork-small
На Amountwork з:Березня 2020
Контактна особа:
Alberto Polito
Телефон:+380507301810
Відео:Дивитися

Опис вакансії

Candidacy will be considered after filling out the questionnaire:https://cutt.ly/1tngeY1

Employment Contract, full social package. Employment is only official.

We are a direct employer.

Requirements:

EU documents

 Age 20-40

1. driving experience (at least 2 years of active driving experience);

2. conversational level of English (ability to understand the interlocutor and support the topic of conversation);

3. good physical сondition

Working conditions:

1. about 150-160 working hours per month. Hours are charged at 9 euros / hour first 3 months, after11(13) euros/hour. There is a possibility of additional earnings.

2. Driving a minibus (driver's license category B).

Company:

1. provides a paid room in the house (two to three people in a room, several bedrooms in the apartments, a full set of household appliances, necessary utensils, bedding);

2. pays taxes;

3. salary twice a month on the card. The level of salary depends on the workload, the average salary of our employees is started from 1,500 euros per month

Tickets to Copenhagen and medical examination at your own expense.

Responsibilities:

The manager distributes tasks depending on orders for the day

+ Food delivery from the base (electronic store) to private clients and companies in Copenhagen and around the city;

+ Assistance to private clients when moving (loading furniture and things, delivery to a new address).

Опубліковано: 27.03.2020
Поскаржитися на вакансію
Вакансії по спеціальностям
Гарячі вакансії

Работник на склад игрушек

Anton Gromov, UA
Німеччина

Открыт набор на склад брендовой одежды

Synago Maciej Jankowski SK, PL
Польща

Работа на известный склад Amazon интернет-магазина

Польща

Склад косметики Dr. Hauschka ищет сотрудников

Агентство, ФОП, менеджер Виталий, UA
Німеччина, Берлин, Ганновер, Мюнхен

Pracownik produkcyjny/Монтер на производстве без опыта

WORK DEPARTMENT, PL
Польща

Робота - Німеччина!!!

Europrojects 1 Sp. z o.o., PL
Німеччина

Ищем в свой штат специалистов строительных профессий со знанием английского\финского языка!

SvargaWork, EE
Фінляндія

Фасовщик рыбных кормов в Дании, прямой контракт!

PP. LAIS, UA
Данія

Дорожные работа, укладка плитки, бордюров

PG BUD Sp. z o.o., PL
Польща, Biała Podlaska

Персонал в Гостиницу

Viktoria V-Group, PL
Польща

Сборщик корпусов металлических судов

RNDV Ferrum, LT
Франція

Строительная компания-Германия (приглашает мастеров, бетонщиков, арматурщиков, разнорабочих)

cw Marshall, CZ
Німеччина

Монолитчики, каменщики и плиточники

LST Construction, DE
Німеччина

Монтажник металлоконструкций (слесарь)

Німеччина, Фрайбург

Автомобільний завод: Bmw, Volkswagen, (різноробочі, монтажники, оператори, карники)

Чехія

Покоївка в мережу готелів, працівник пекарні, кондитерської, торговельних центрів, складу у Братиславі

Словаччина

Каменщики на клинкерный кирпич

Бельгія, Антверпен

Укладка тротуарной плитки и брусчатки

Німеччина

Пекарь кондитер Konditor Bäcker

Zolotoj Kolos GmbH & Co KG, DE
Німеччина, Deggendorf - Mietraching

Водитель погрузчика VZV. Карщик в Кельне 13,5/час

Armz s.r.o, CZ
Німеччина